Wrześniowy teatrzyk dla dzieci w wieku 6 - 9 lat

Narodowy Bank Polski i Teatr Małego Widza zapraszają dzieci w wieku 6-9 lat na przedstawienie pt. „Co zdarzyło się w Manko?”. Sztuka opowiada m.in. o tym, skąd się biorą pieniądze, co to są oszczędności, zyski, kredyty i deficyty oraz czy można dodrukować sobie pieniądze, gdy ich zabraknie. To także opowieść o pewnej upiornej dziurze, która pojawiła się nagle i wywróciła do góry nogami życie spokojnego miasteczka. Spektakl „Co zdarzyło się w Manko?” reżyseruje Agnieszka Czekierda, która jest również autorką scenariusza. Muzykę do przedstawienia skomponował Igor Spolski, a grają w nim: Dagmara Bąk oraz Arkadiusz Wrzesień. Scenografię i kostiumy przygotowała Katarzyna Adamczyk.

Ważne informacje:

 • 19.07 - odwołane zajęcia

  W dniu dzisiejszym (19.07) zajęcia w Multicentrum zostają odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Godziny pracy Mediateki w okresie letnim

  ⏰ UWAGA - Zmiana godzin pracy MEDIATEKI START-META w okresie wakacyjnym! Czwartek 20 czerwca - Mediateka zamknięta.🔒 Pt. 21 czerwca: 10-16 Sob. 22 czerwca: nieczynna 🔒 Od 24 czerwca do 31 sierpnia: pon-wt: 10.00-16.00, śr-pt: 13-19 sob: nieczynna, 🔒 ndz: nieczynna. 🔒

 • 13 maja - odwołane zajęcia

  Dzisiejsze, (poniedziałek - 13.05.2019) popołudniowe zajęcia w Multicentrum zostają odwołane z powodu choroby pracownika.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7