Przyroda w moich oczach - wystawa

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy zatytułowanej "Przyroda w moich oczach", który odbędzie się 11 czerwca o godzinie 17.00. Zaprezentowane zostaną prace fotograficzne Natalii Kuźmicz, która w ten sposób mówi o sobie i  swojej pasji:
"Moje zainteresowania fotografią sięgają dzieciństwa, gdy obserwowałam, jak mój ojciec w prowizorycznej ciemni wywołuje czarno-białe zdjęcia. Po skończeniu filologii na Uniwersytecie Warszawskim pracowałam kolejno jako lektor na uczelni, redaktor merytoryczny i tłumacz, a aparat fotograficzny zabierałam na spacery po lesie, na wycieczki po Polsce i za granicę. Podróże były zawsze moją drugą pasją, to też przywoziłam z nich bardzo różnorodne zdjęcia. Fotografowałam zabytki, ludzi, ale zawsze najbardziej fascynowała mnie przyroda. Kilka zdjęć sprzedałam nawet do różnych czasopism. Korzystałam też ze swoich zdjęć wygłaszając referaty o Japonii i RPA. Kiedyś trochę malowałam, ale zrezygnowałam z tego ze względu na brak czasu. Teraz, gdy przeszłam na emeryturę, mogę sobie pozwolić na zajęcie się tym, co mnie fascynuje. Technika poszła do przodu tak, że można połączyć przetwarzanie fotografii z malowaniem na nich. To dało nowe możliwości uzyskiwania interesujących mnie efektów, pozwoliło czasami upodobnić bardzo konkretne zdjęcie do abstrakcji.
Wystawę będzie można zwiedzać do końca czerwca w godzinach pracy Mediateki.

Ważne informacje:

 • 1-3 listopada Mediateka NIECZYNNA

  Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniach 1-3 listopada (piątek-niedziela) Mediateka Start-Meta będzie nieczynna.

 • 22.08 - Multicentrum do g. 16

  W dniu dzisiejszym (22.08) Multicentrum pracuje do g. 16:00 Zajęcia popołudniowe zostają odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Godziny pracy Mediateki w dniu 16.08.2019

  Informujemy, że Mediateka Start-Meta będzie czynna 16 sierpnia (piątek) w godz. 10-16.15 sierpnia (czwartek) - nieczynne (święto). Za utrudnienia przepraszamy. 

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7