Przyroda w moich oczach - wystawa

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy zatytułowanej "Przyroda w moich oczach", który odbędzie się 11 czerwca o godzinie 17.00. Zaprezentowane zostaną prace fotograficzne Natalii Kuźmicz, która w ten sposób mówi o sobie i  swojej pasji:
"Moje zainteresowania fotografią sięgają dzieciństwa, gdy obserwowałam, jak mój ojciec w prowizorycznej ciemni wywołuje czarno-białe zdjęcia. Po skończeniu filologii na Uniwersytecie Warszawskim pracowałam kolejno jako lektor na uczelni, redaktor merytoryczny i tłumacz, a aparat fotograficzny zabierałam na spacery po lesie, na wycieczki po Polsce i za granicę. Podróże były zawsze moją drugą pasją, to też przywoziłam z nich bardzo różnorodne zdjęcia. Fotografowałam zabytki, ludzi, ale zawsze najbardziej fascynowała mnie przyroda. Kilka zdjęć sprzedałam nawet do różnych czasopism. Korzystałam też ze swoich zdjęć wygłaszając referaty o Japonii i RPA. Kiedyś trochę malowałam, ale zrezygnowałam z tego ze względu na brak czasu. Teraz, gdy przeszłam na emeryturę, mogę sobie pozwolić na zajęcie się tym, co mnie fascynuje. Technika poszła do przodu tak, że można połączyć przetwarzanie fotografii z malowaniem na nich. To dało nowe możliwości uzyskiwania interesujących mnie efektów, pozwoliło czasami upodobnić bardzo konkretne zdjęcie do abstrakcji.
Wystawę będzie można zwiedzać do końca czerwca w godzinach pracy Mediateki.

Ważne informacje:

 • 19.07 - odwołane zajęcia

  W dniu dzisiejszym (19.07) zajęcia w Multicentrum zostają odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Godziny pracy Mediateki w okresie letnim

  ⏰ UWAGA - Zmiana godzin pracy MEDIATEKI START-META w okresie wakacyjnym! Czwartek 20 czerwca - Mediateka zamknięta.🔒 Pt. 21 czerwca: 10-16 Sob. 22 czerwca: nieczynna 🔒 Od 24 czerwca do 31 sierpnia: pon-wt: 10.00-16.00, śr-pt: 13-19 sob: nieczynna, 🔒 ndz: nieczynna. 🔒

 • 13 maja - odwołane zajęcia

  Dzisiejsze, (poniedziałek - 13.05.2019) popołudniowe zajęcia w Multicentrum zostają odwołane z powodu choroby pracownika.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7