Zaczarowane książki ze StoryBird

Zapraszamy 23 maja (sobota) na warsztat „Zaczarowane książki ze StoryBird” organizowane o godzinie 14.00 w MultiCentrum Mediateki. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci, które potrafią czytać i pisać. Każdy z uczestników będzie mógł stworzyć książkę, w której umieści swoją opowieść oraz skorzysta z grafik profesjonalnych artystów. Książki zostaną opublikowane w internecie na indywidualnym koncie uczestnika. Każda umieścimy pod unikatowym adresem, którym będzie się można pochwalić. Warsztat jest realizowany jako propozycja własna gracza w ramach gry „Uratujmy Krainę Dobrej Książki" organizowanej przez Bibliotekę Publiczną im. S. Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Uczestnicy warsztatów będą mogli otrzymać potwierdzenie udziału w wydarzeniu. Zaproszenie przez graczy innych osób, pozwoli na uzyskanie dodatkowych punktów za "osobę towarzyszącą". Więcej o grze na http://bibliotekabielany-gra.blogspot.com.  Więcej o programie na https://storybird.com/

Ważne informacje:

 • 1-3 listopada Mediateka NIECZYNNA

  Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniach 1-3 listopada (piątek-niedziela) Mediateka Start-Meta będzie nieczynna.

 • 22.08 - Multicentrum do g. 16

  W dniu dzisiejszym (22.08) Multicentrum pracuje do g. 16:00 Zajęcia popołudniowe zostają odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Godziny pracy Mediateki w dniu 16.08.2019

  Informujemy, że Mediateka Start-Meta będzie czynna 16 sierpnia (piątek) w godz. 10-16.15 sierpnia (czwartek) - nieczynne (święto). Za utrudnienia przepraszamy. 

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7