UWAGA - NOWE OBOSTRZENIA W BIELAŃSKICH BIBLIOTEKACH

Szanowni Państwo,
w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wynikającym z dużego przyrostu zakażeń, Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy i wszystkie jej filie będą nieczynne od 15 marca do 16 kwietnia 2021 r.
W wyjątkowych sytuacjach uruchomiliśmy dla Państwa możliwość zamawiania książek wyłącznie w celach edukacyjnych i odbieranie ich w formie bezkontaktowej. Niezbędne materiały biblioteczne można zamawiać przez katalog on-line, e-mailowo lub telefonicznie (od 10:00 do 16:00).
Odbiór książek następuje po telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę w celu odebrania przygotowanej paczki (od 10:00 do 16:00).
Automatycznie, ulegają przedłużeniu terminy zwrotów książek do czasu otwarcia Bibliotek.
O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu placówek będziemy informować Państwa na bieżąco.
 

komunikat

Ważne informacje:

 • MEDIATEKA ZAMKNIĘTA

  Od 15 marca do 16 kwietnia 2021 r. Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy i wszystkie jej filie będą nieczynne . Automatycznie, ulegają przedłużeniu terminy zwrotów książek do czasu otwarcia Bibliotek. O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu placówek będziemy informować Państwa na bieżąco.  

 • 28.12 - Mediateka otwarta po inwentaryzacji

  28.12.2020 (poniedziałek) Mediateka Start-Meta wznawia działalność po inwentaryzacji: pon-wt - w godz. 10-16 śr. (30.12) - w godz. 13-19 Informujemy też, że: 24 grudnia wszystkie nasze biblioteki będą nieczynne, 31 grudnia biblioteki będą czynne w godzinach 10:00-14:00

 • MEDIATEKA ZAMKNIĘTA 7-23.12.2020

  W związku ustawowym obowiązkiem przeprowadzenia spisu kontrolnego zbiorów informujemy, że Mediateka Start-Meta będzie zamknięta w okresie 7-23 grudnia br. Zapraszamy do pozostałych placówek bibliotecznych w dzielnicy Bielany. Za okres zamknięcia nie będzie naliczana opłata.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7