Bielańska Szlachetna Paczka w Mediatece

Jak w ubiegłym roku, tak i obecnie Mediateka Start-Meta przyłącza się do akcji  Bielańska Szlachetna Paczka.

W tym roku nasza pomoc trafi do bielańskiej rodziny -
Pani Magdalena (38 l.) wraz z mężem Pawłem (40 l.) wychowują wspólnie trójkę swoich dzieci 17 letniego syna Wojtka, który cierpi na zespół Touretta i uczy się w technikum, 16 letnią córkę Edytę, która uczy się w szkole fryzjerskiej oraz najmłodszą Marysię (5 lat), która uczęszcza do przedszkola.

Ich życie zmieniło się, gdy pijany kierowca potrącił pana Pawła na przejściu dla pieszych i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina jest bardzo silna i zżyta ze sobą, wspierają się na każdym kroku. Pan Paweł walczy o powrót do zdrowia.

Rodzina jest bardzo skromna, a ich potrzeby skupiają się gównie wokół zakupu trwałej żywności, środków chemicznych, czy przyborów szkolnych.

Zwracamy się z gorącą prośbą do naszych Czytelniczek i Czytelników o pomoc.
Oczekujemy na Państwa dary - wydzielony stolik przy ladzie głównej w Mediatece Start-Meta (ul. Szegedyńska 13a).
Zbiórka trwa do 6 grudnia.
Dziękujemy 🌹

szlachetna paczka

Ważne informacje:

 • MEDIATEKA ZAMKNIĘTA

  Od 15 marca do 16 kwietnia 2021 r. Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy i wszystkie jej filie będą nieczynne . Automatycznie, ulegają przedłużeniu terminy zwrotów książek do czasu otwarcia Bibliotek. O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu placówek będziemy informować Państwa na bieżąco.  

 • 28.12 - Mediateka otwarta po inwentaryzacji

  28.12.2020 (poniedziałek) Mediateka Start-Meta wznawia działalność po inwentaryzacji: pon-wt - w godz. 10-16 śr. (30.12) - w godz. 13-19 Informujemy też, że: 24 grudnia wszystkie nasze biblioteki będą nieczynne, 31 grudnia biblioteki będą czynne w godzinach 10:00-14:00

 • MEDIATEKA ZAMKNIĘTA 7-23.12.2020

  W związku ustawowym obowiązkiem przeprowadzenia spisu kontrolnego zbiorów informujemy, że Mediateka Start-Meta będzie zamknięta w okresie 7-23 grudnia br. Zapraszamy do pozostałych placówek bibliotecznych w dzielnicy Bielany. Za okres zamknięcia nie będzie naliczana opłata.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7