Wernisaż wystawy "Kolory starej Warszawy"

 Mediateka START-META zaprasza 2 kwietnia o godzinie 16.30 na wernisaż wystawy „Kolory starej Warszawy” prezentującej klimatyczne fotografie, pełne zadumy nad przemijającym czasem i śladami jakie jego bieg pozostawia. Nietypowe spojrzenie na architekturę miasta, dostrzeżenie detalu stanowiącego o znaczeniu ujęcia, geometryczna forma i uchwycony kontrast kolorystyczny sprawiają, że prezentowane zdjęcia to nie tylko sentymentalna podróż po zakątkach Warszawy, ale też pełne artystycznego wyczucia małe dzieła sztuki.

Autorką jest Caska Tolak- szczęśliwa żona i matka, fotografka-amatorka zakochana w rodzinnej Warszawie, w jej zapomnianych i opuszczonych miejscach pełnych kolorowych historii. Świadomie fotografuje od prawie 10 lat, dzięki swojemu tacie, który "od zawsze" robił zdjęcia i kręcił filmy".

tolak_plakat_lekki1.jpg

Ważne informacje:

 • 12.06.2020 godziny otwarcia

  W dniu 12 czerwca Mediateka Start - Meta będzie otwarta w godzinach 10:00 - 16:00.

 • Godziny pracy od 1.06.2020

  Od 1.06.2020 roku (poniedziałek) Mediateka START-META będzie otwarta w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek - 10:00-16:00 środa, czwartek, piątek - 13:00-19:00 REKOMENDUJEMY zamawianie książek na dzień przed odbiorem. ZAPRASZAMY

 • UWAGA! od 12 marca MEDIATEKA nieczynna

  Na podstawie decyzji Premiera oraz komunikatu MKiDN o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca DO ODWOŁANIA zostaje zamknięta dla Mediateka Start-Meta oraz wszystkie placówki Biblioteki Publicznej im. St. Staszica w Dzielnicy Bielany. Decyzją Urzędu Dzielnicy Bielany, do końca marca odwołane zostały też WSZYSTKIE wydarzenia kulturalne organizowane w Mediatece Start-Meta. Termin zwrotu książek zostaje przedłużony o czas zamknięcia Mediateki.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7