Bielańska Akademia Filmowa dla Wymagających

1.04.2016 r. o godz. 17:00 w klimacie wiosny, jako antidotum na ewentualne przesilenia, zapraszamy Państwa na znakomitą komedię obyczajową w idealnej dla takiego gatunku obsadzie. Diane Keaton oraz Morgan Freeman grają nowojorskie małżeństwo, które po czterdziestu latach mieszkania w apartamencie na Brooklynie planuje przeprowadzkę. Dla reżysera jest ona tylko przyczynkiem do snucia dowcipnej, momentami wzruszającej podróży sentymentalnej, po różnych etapach ich wspólnego życia. Duża dawka dobrego nastroju i dobrego kina w jednym. Zapraszamy!

baf.jpg

Ważne informacje:

 • 12.06.2020 godziny otwarcia

  W dniu 12 czerwca Mediateka Start - Meta będzie otwarta w godzinach 10:00 - 16:00.

 • Godziny pracy od 1.06.2020

  Od 1.06.2020 roku (poniedziałek) Mediateka START-META będzie otwarta w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek - 10:00-16:00 środa, czwartek, piątek - 13:00-19:00 REKOMENDUJEMY zamawianie książek na dzień przed odbiorem. ZAPRASZAMY

 • UWAGA! od 12 marca MEDIATEKA nieczynna

  Na podstawie decyzji Premiera oraz komunikatu MKiDN o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca DO ODWOŁANIA zostaje zamknięta dla Mediateka Start-Meta oraz wszystkie placówki Biblioteki Publicznej im. St. Staszica w Dzielnicy Bielany. Decyzją Urzędu Dzielnicy Bielany, do końca marca odwołane zostały też WSZYSTKIE wydarzenia kulturalne organizowane w Mediatece Start-Meta. Termin zwrotu książek zostaje przedłużony o czas zamknięcia Mediateki.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7