Bielańska Akademia Filmowa dla Wymagających

1.04.2016 r. o godz. 17:00 w klimacie wiosny, jako antidotum na ewentualne przesilenia, zapraszamy Państwa na znakomitą komedię obyczajową w idealnej dla takiego gatunku obsadzie. Diane Keaton oraz Morgan Freeman grają nowojorskie małżeństwo, które po czterdziestu latach mieszkania w apartamencie na Brooklynie planuje przeprowadzkę. Dla reżysera jest ona tylko przyczynkiem do snucia dowcipnej, momentami wzruszającej podróży sentymentalnej, po różnych etapach ich wspólnego życia. Duża dawka dobrego nastroju i dobrego kina w jednym. Zapraszamy!

baf.jpg

Ważne informacje:

 • MEDIATEKA ZAMKNIĘTA

  Od 15 marca do 16 kwietnia 2021 r. Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy i wszystkie jej filie będą nieczynne . Automatycznie, ulegają przedłużeniu terminy zwrotów książek do czasu otwarcia Bibliotek. O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu placówek będziemy informować Państwa na bieżąco.  

 • 28.12 - Mediateka otwarta po inwentaryzacji

  28.12.2020 (poniedziałek) Mediateka Start-Meta wznawia działalność po inwentaryzacji: pon-wt - w godz. 10-16 śr. (30.12) - w godz. 13-19 Informujemy też, że: 24 grudnia wszystkie nasze biblioteki będą nieczynne, 31 grudnia biblioteki będą czynne w godzinach 10:00-14:00

 • MEDIATEKA ZAMKNIĘTA 7-23.12.2020

  W związku ustawowym obowiązkiem przeprowadzenia spisu kontrolnego zbiorów informujemy, że Mediateka Start-Meta będzie zamknięta w okresie 7-23 grudnia br. Zapraszamy do pozostałych placówek bibliotecznych w dzielnicy Bielany. Za okres zamknięcia nie będzie naliczana opłata.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7