Teatrzyk dla dzieci

Kraina z lodu" w wykonaniu Teatru Fantazja. Wstęp wolny!

Bajka pisana na podstawie filmu fabularnego Walt Disney Pictures. Jest to bajka opowiadająca o silę jaką niesie za sobą miłość i mocna więź rodzinna. Bajka przedstawia historie dwóch sióstr Elizy i Ani. Eliza opuszcza dom i zamieszkuję lodowy zamek. Jednak w rodzinnym domu jest ktoś kto za Elizą bardzo tęskni- jej młodsza siostra Ania, która bardzo chce odnaleźć swoją starszą siostrę. W tym celu udaję się na poszukiwanie Lodowego zamku, który zamieszkuje Eliza. Czy Annie uda się odnaleźć siostrę?

teatrzyk_24_02_2016_www.jpg

Ważne informacje:

 • 12.06.2020 godziny otwarcia

  W dniu 12 czerwca Mediateka Start - Meta będzie otwarta w godzinach 10:00 - 16:00.

 • Godziny pracy od 1.06.2020

  Od 1.06.2020 roku (poniedziałek) Mediateka START-META będzie otwarta w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek - 10:00-16:00 środa, czwartek, piątek - 13:00-19:00 REKOMENDUJEMY zamawianie książek na dzień przed odbiorem. ZAPRASZAMY

 • UWAGA! od 12 marca MEDIATEKA nieczynna

  Na podstawie decyzji Premiera oraz komunikatu MKiDN o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca DO ODWOŁANIA zostaje zamknięta dla Mediateka Start-Meta oraz wszystkie placówki Biblioteki Publicznej im. St. Staszica w Dzielnicy Bielany. Decyzją Urzędu Dzielnicy Bielany, do końca marca odwołane zostały też WSZYSTKIE wydarzenia kulturalne organizowane w Mediatece Start-Meta. Termin zwrotu książek zostaje przedłużony o czas zamknięcia Mediateki.

E-pracownia warszawska

  W Mediatece działa e-pracownia warszawska. Serdecznie zapraszamy.

Partnerzy Mediateki:

Herb dzielnicy Bielany

Logotyp partnera mediateki

Logotyp partnera mediateki

Patroni medialni:

patroni1 patroni3 patroni4 patroni5 patroni6 patroni7