O nas

Głównym zadaniem Mediateki jest udostępnianie wiedzy ze wszystkich dziedzin nauki zapisanej na różnorodnych nośnikach.
W Mediatece Start-Meta młodzi ludzie rozpoczynają swoją przygodę z multimediami w skomputeryzowanym centrum edukacji – MultiCentrum. Mediateka Start – Meta to także miejsce spotkań kulturalno-naukowych, projekcji filmowych i spektakli teatralnych organizowanych w Sali Kinoffej oraz arena debat na IQ Ringu. Najmłodsi świetnie bawić się będą na interaktywnym Placu Zabaw lub wyładują energię w Wykrzykniku. Mediateka wyposażona jest w najnowocześniejszy system przeznaczony do interaktywnych prezentacji: E-galerię.

Przycisk otwierający opis Multicentrum Przycisk otwierający opis biblioteki Przycisk otwierający opis Sali Kinoffej Przycisk otwierający opis Placu Zabaw Przycisk otwierający opis IQ Ringu
Przycisk otwierający opis Wykrzyknika Przycisk otwierający opis epracowni warszawskiej Przycisk otwierający opis egalerii

Mediateka znajduje się w kompleksowo wyremontowanych, obszernych (ok. 1400 m2) pomieszczeniach. Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo (winda, toalety, stanowiska pracy). Budynek Mediateki jest także siedzibą Komendy Bielańsko–Żoliborskiej Straży.

Mediateka START-META to nie tylko miejsce – to przede wszystkim ludzie. Wykwalifikowana, doświadczona, przyjazna kadra bibliotekarzy i pedagogów to nasz największy atut!